Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum Kaplama İstanbul İle Sağlıklı Gülüşler

Metal desteksiz kaplama çeşitleri arasında yer alan zirkonyum kaplama, sağlıklı ve estetik dişlere sahip olmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Sıcağa dayanıklı yapısı, ışık geçirgenliği ve beyaz rengi ile diş kaplamaları için ideal olan zirkonyum, doğal görüntüsüyle de ön plana çıkıyor. Sağlıklı bir gülüşe sahip olmak isteyen hastalarımıza, alanında uzman hekimlerimizle hizmet veriyoruz. Dişlerinizin ölçüsünü hassas bir şekilde alıp diğer dişlerinizle uyumlu olacak şekilde kaplama rengini belirleyerek hazırladığımız zirkonyum dişler sayesinde hayalinizdeki gülüşe kavuşmanızı sağlıyoruz. Tecrübeli diş hekimi kadromuzla Şişli, Mecidiyeköy, Kadıköy ve Beşiktaş civarında sizler için kaliteli diş estetiği tedavileri sağlıyoruz. Siz de hayalinizdeki gülüşe kavuşmak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilir ya da kliniğimize misafir olabilirsiniz.

Ücretsiz İlk Muayene Fırsatı

Estetik Bir Gülüşün Formülü Zirkonyum Kaplama

Zirkon diş, estetik bir gülüşe ve sağlıklı dişlere sahip olmak isteyenler için harika bir tercih. Zirkon kaplama tedavisi metal desteksiz olduğundan metal alerjisi olanlar için ideal ve uygulaması da oldukça rahat. Öncelikle tedavi uygulanacak dişleri tespit ediyoruz. Daha sonra kaplama yapılacak dişleri incelterek kaplama sonrası doğal bir görünüm yakalamayı sağlıyoruz. Yaklaşık bir haftalık tedavi sürecinin ardından sizleri öz güveninizi tazeleyecek estetik ve sağlıklı dişlere kavuşturuyoruz.

İlk Muayenenizi Ücretsiz Yapıyoruz

Zirkonyum kaplama tedavisi almak isteyen hastalarımızın her birisi kendine has diş yapılarına sahip. Bu nedenle hastamızı görmeden yapılacak işlemler konusunda net bir tablo ortaya koyamıyoruz. Örneğin, dişinde çürük bulunan hastalarımızda kaplama işlemine geçmeden önce çürük tedavisi uyguluyoruz. Bu nedenle bir yol haritası belirlemek için ön muayene yapıyoruz. İlk muayene için hiçbir ücret talep etmiyoruz.

Tecrübeli Hekimlerimizin Ellerinden Çıkan Değişime İnanamayacaksınız

Zirkonyum kaplama İstanbul olarak alanında deneyimli hekimlerimizle hizmet veriyoruz. Diş estetiği konusunda uzman doktorlarımızla sorunsuz bir tedavi süreci geçirmeniz için gerekli olan bütün tedbirleri alıyoruz. Zirkonyum kaplama işleminin defalarca kez yapmış olan hekimlerimiz merak ettiğiniz veya edebileceğiniz her şeyi detaylı olarak sizlere açıklıyor. Diş yapınıza ve taleplerinize özgü tedavi sürecinizi planlayarak kısa sürede estetik dişlere kavuşmanızı sağlıyoruz. Yapılan işlemden memnun kaldığınızdan emin olmak için tedavi sonrası düzenli kontroller yapıyoruz. Böylece gerekli düzeltmelerin tam zamanında yapılmasını sağlıyoruz. Hijyen kurallarına üst seviyede dikkat ettiğimiz kliniğimizde, siz değerli hastalarımız için temiz ve ferah bir tedavi ortamı sunuyoruz.

Kliniğimizde Kaplama Tedavisi Alan Hastalarımızın Yorumları

Kliniğimizi Zirkonyum Kaplama Yaptıranların Yorumları ile Tanıyın

Dişlerimin sağlıksız olduğunu ve estetik görünmediğini fark ettiğimde moralim bozulmuştu. İnternette bu konuyla ilgili araştırma yaparken bu kliniğin sitesine denk geldim. Zirkonyum kaplamayla ilgili temel bilgileri öğrenince detaylı bilgi almak için klinikle iletişime geçtim. Oldukça ilgili ve cana yakın doktorum sayesinde rahat ve mutlu biten bir tedavi süreci geçirdim.
Hasan A.
Zirkonyum Kaplama
Dişlerimin çok düzgün görünmediğini fark ettiğimde uzun araştırmalar sonucu zirkonyum kaplama yaptırmaya karar verdim. Ancak hangi kliniği seçmem gerektiği konusunda kararsızdım. Daha önce bu klinikte tedavi olan bir arkadaşım tedaviden çok memnun kaldığını söyleyerek bu kliniği önerdi. Geçirdiğim harika tedavi sürecinden sonra ben de herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim.
Didem T.
Zirkonyum Kaplama
Çürük tedavisi için gittiğim diş hekimim daha estetik dişlere sahip olmak için kaplama yaptırmamı önerdi. Kaplama konusunda bilgi almak için bu kliniğe geldiğimde hekimim bu konuda detaylı bilgiler vererek benim için zirkonyum kaplamanın daha uygun olduğunu söyledi. Tedavi sürecim bittikten sonra ne kadar doğru bir tercih yaptığımın farkına varmış oldum.
Bekir D.
Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum Kaplama Tedavisiyle İlgili Sertifikalarımız

Aldığımız Sertifikalar ve Üyeliklerimiz

Diş estetiği alanında uzun süredir hizmet veriyoruz. Zirkonyum kaplama tedavisi alanında da tecrübeli ve profesyonel hekimlerle çalışıyoruz. Klinik olarak güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizin göstergesi olan sertifikalarımızı gururla sergiliyoruz. Üyeliklerimizle de diş estetiği dünyasının bir paçası olduğumuzu göstermiş oluyoruz. Değişen ve gelişen dünyanın farkında olarak alanımızda gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz. Ulusal ve uluslararası alandaki gelişmeleri düzenli olarak takip eden hekimlerimiz her geçen gün kendilerini daha da geliştiriyor. Artan bilgi birikimleri ve tecrübeleriyle sizlere daha iyi tedaviler sunuyor. Kaliteden ödün vermediğimiz hizmetlerimizi, siz hastalarımızın bütçesini de düşünerek fiyatlandırıyor ve zirkonyum kaplama fiyatları ile yüzünüzü güldürüyoruz.

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ
  • ÜCRETSİZ MUAYENE