Porselen Diş

Porselen Diş İstanbul ile Sağlıklı Gülümseme

Kırık, çürümüş, renk değişikliği oluşmuş ya da herhangi bir sebeple işlevini yitirmiş dişlerin tedavisinde sıklıkla kullanılan porselen dişler, estetik olarak ideal bir görünüm elde etmek isteyen hastalar tarafından da tercih edilir. Alanında uzman hekimlerimiz tarafından son teknoloji ekipmanlar ve profesyonel yöntemlerle yapılan porselen diş tedavisi, uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur. Dişlerinizin doğal görünümünü koruyarak yapılan tedavide, hastalarımızın ihtiyaçlarını ve isteklerini dinliyor; onlar için ideal tedavi yöntemini ve aşamaları birlikte seçiyoruz. Şişli, Mecidiyeköy, Kadıköy ve Beşiktaş gibi semtlerde bulunan kliniklerimizde, maksimum hijyen koşullarında porselen diş hizmeti veriyoruz. Siz de istediğiniz gibi görünmeyen dişlerinizi mükemmel bir gülümsemeyle değiştirmek istiyorsanız, kliniğimize ulaşarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz İlk Muayene Fırsatı

Porselen Diş Tedavisi ile Siz de Doğal Görünümlü Dişlere Kavuşun!

Sağlıklı, parlak dişler ve estetik bir gülüş için geç kalmadınız! Porselen kaplama tedavisi ve diğer tedavi yöntemleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın! Sitemiz üzerinde bulunan formu doldurarak temsilcilerimizin size geri dönüş yapmasını sağlayabilir ya da kliniğimizi arayarak aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Kliniğimizin sunduğu avantajlı teklifler ve modern tedavi yöntemleri hakkında bilgi almak için bizzat kliniğimize de gelerek çalışma ortamımızı görebilir, temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

İlk Muayenenizi Ücretsiz Yapıyoruz

Her daim hasta memnuniyetini hedefleyen kliniğimizde, ilk muayenenizi ücretsiz yapıyoruz. İhtiyaçlarınıza hitap eden ideal tedavi yöntemini sizinle birlikte belirliyor, son teknoloji 3D uygulama yardımıyla tedavi sonrası kavuşacağınız görünümü önceden görmenizi sağlıyoruz. 12 yıldan fazladır alanında uzmanlaşmış hekimlerle hizmet veren kliniğimizde, modern tedavi yöntemleri ve ekipmanlarla fark yaratıyoruz.

Profesyonel Çalışmalar, Mutlu Sonuçlar

Porselen diş İstanbul kliniğimizde 12 yılı aşkın süredir hizmet veren deneyimli personelimiz ve uzman hekimlerimiz farkıyla uzun yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz dişlere sahip olabilirsiniz. Hasta memnuniyeti odaklı çalışma prensiplerimiz sebebiyle her daim sizin sağlıkla ve mutlulukla tedavinizi tamamlamanızı amaçlıyoruz. Tamamen steril çalışma ortamlarında yapılan tedavilerde, son teknoloji ekipmanlar ve modern tedavi yöntemleri kullanarak tedavilerimizden maksimum verim alıyoruz. Porselen diş tedavisi süresinde, dişinizi dikkatle ölçüyor ve tamamen size özel hazırlanmış bir kaplama ile kaplamanızı tamamlıyoruz. Tedavi sonrasında da belirli aralıklarla dişlerinizin takibini yapmaya devam ediyoruz.

Kliniğimizde Porselen Diş Tedavisi Olan Hastalarımızdan Gelen Yorumlar

Kliniğimizde Porselen Diş Yaptıranların Yorumları

Ön dişimde küçüklükten kalan bir kırık vardı. Uzun süredir tedavi olmak istesem de emin olamıyordum. Klinik araştırmalarım sonucu sizi buldum ve iyi ki de buldum. Çok kısa sürede, üstelik ağrı sızı derdi olmadan tedavim tamamlandı. Emeği geçen herkese teşekkürler.
Erdem S.
Porselen Diş Kaplama
Dişlerimde geçmeyen bir sarılık problemim vardı. Daha önce beyazlatma işlemleri denedim ama sonuç pek de değişmedi. Son çare porselen diş kaplama için kliniğinize geldim ve nihayet istediğim beyazlıkta dişlerime kavuştum.
Muammer C.
Porselen Diş Kaplama
Dişlerim arasında bulunan boşluklar küçük gibi görünse de beni oldukça rahatsız ediyordu. Tavsiye üzerine geldiğim doktorum sağ olsun, bana uzun uzun bilgi verdi. Fiyat da makul gelince porselen diş kaplamasında karar kıldım. Çok memnun kaldım. Teşekkürler.
Ayşen S.
Porselen Diş Kaplama

Porselen Diş Alanında Sahip Olduğumuz Üyelikler ve Sertifikalar

Porselen Diş Kaplamasına Dair Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Porselen diş kaplama hizmeti, bilginin yanında deneyim ve profesyonellik de gerektiren bir tedavi yöntemidir. Tüm hekimlerimiz bu özelliklere sahip, uzun yıllar tecrübe edinmiş hekimlerdir. Kliniğimizde hizmet veren uzman diş hekimlerimiz; Türkiye Estetik Diş Hekimliği Akademisi, Türk Diş Hekimler Birliği ve Osseder üyesidir. porselen diş fiyatları; tedavi edilecek diş sayısı, dişin durumu, diğer ağız içi rahatsızlıkları gibi pek çok değişkene bağlı olarak farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi verebilmek için ücretsiz ön muayene hizmetimizden faydalanabilir ve uzman hekimlerimizin görüşlerini alabilirsiniz. Her konuda olduğu gibi diş fiyatlarında da, hastalarımızı düşünerek makul teklifler ve avantajlarla hizmet vermekteyiz.

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ
  • ÜCRETSİZ İLK MUAYENE