Lamine Kaplama

Lamine kaplama İstanbul ile Kusursuz Dişlere Sahip Olun

Lamine dişler, özel kaplama yapılarıyla hem görsellik hem de fonksiyonellik açısından avantaj sağlamaktadır. Kompozit, zirkonyum, seramik ve porselen lamine gibi birbirinden değişik diş kaplama çeşitleri bulunmakla beraber, bu kaplama çeşitleri arasındaki farkları dayanıklılık, fiyat ve renk gibi kriterler belirlemektedir. Şişli, Mecidiyeköy ve Beşiktaş merkezli hizmet veren kliniğimizde tüm kaplama çeşitlerini profesyonel şekilde uyguluyor, böylece hastalarımızın kusursuz hizmet almalarını sağlıyoruz. Öncelikle ücretsiz muayene ile dişlerinizi kapsamlı şekilde kontrol ediyor, mevcut problemlerini belirliyor, ardından ekstra herhangi bir sorun yoksa ideal kaplama yöntemiyle işlemlere devam ederek hasta ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde karşılıyoruz. Siz de kapsamlı ve ilgili hizmetimizden faydalanmak isterseniz kliniğimizi arayıp, randevu oluşturmanız yeterli oluyor.

Ücretsiz İlk Muayene Fırsatı

Lamine Kaplama Uygulamalarımızla Sizi Hayallerinize Kavuşturuyoruz

Lamina diş kaplama sayesinde uzun yıllar kendinize güvenerek gülümseyebilir; aynı zamanda ağı ve diş sağlığınızı da koruyabilirsiniz. Lamine kaplama işlemi için dişlerinizde ya da diş etlerinizde herhangi bir problem varsa öncelikle bu problemleri çözüyoruz. Sunmuş olduğumuz bu çözümler arasında diş temizletme, diş beyazlatma, ortodonti hizmetleri ve implant gibi seçenekler bulunuyor. Tüm bu kapsamlı hizmetlerden ücretsiz ön muayene ayrıcalığıyla yararlanmak için her zaman bize ulaşabilirsiniz.

İlk Muayenenizi Ücretsiz Yapıyoruz

Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetin yanı sıra belirlediğimiz fiyat seçenekleri ve sağladığımız çeşitli ödeme kolaylıklarıyla her açıdan memnuniyet sağlıyoruz. Diş temizletmeden diş beyazlatmaya, lamine kaplamadan ortodontiye; ihtiyacınız ne olursa olsun hem hizmet kalitesi hem ücretlendirme açısından cazip seçenekler sunuyoruz. Ücretsiz ön muayene ise tüm bu uygulamalara kolayca başlayabilmeniz için yararlanabileceğiniz diğer bir avantajı oluşturuyor.

Memnuniyet Garantili Hizmetlerimiz

Lamine Kaplama İstanbul olarak üç temel aşamadan oluşan bir uygulama süreci gerçekleştiriyoruz. Öncelikle ücretsiz ön muayene ile hastamızın diş ve diş eti problemlerini tespit ediyor, ardından ihtiyacı olan tedavileri belirtiyor ve tüm bu sürecin sonunda sahip olacağı ağız ve diş yapısını gülüş tasarımı yöntemiyle dijital ortamda kendisine gösteriyoruz. Bu noktaya kadar herhangi bir engel oluşmadığı sürece tedaviye başlıyor ve tedavilerin ardından hastamızın periyodik kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Muayene, tedavi ve kontrol olmak üzere üç aşamadan oluşan kapsamlı gülüş tasarımı hizmetimizden siz de kolayca yararlanabilirsiniz.

Kliniğimizde Tedavi Olanların Yorumlarını Okuyun

Lamine Kaplama Yaptıranların Yorumları

Dişlerimin daha eşit ve dengeli bir görüntüye sahip olması için uzun süredir tedavi olmayı düşünüyor ancak hangi tedavi daha uygun bilmiyordum. Kliniğinizi yıllardır bildiğim için randevu oluşturduğumda hekimim kompozit lamine kaplama önerdi ve böylece uzun süredir hayalini kurduğum süreç gerçek oldu. Herkese teşekkürler.
Sezgi D.
Kompozit Lamine Kaplama
Kaplama öncesinde mükemmel sonuç için diş beyazlatma yaptırmak istedim. Sağ olsunlar kliniğinizdeki herkes çok yardımcı oldu. Doğru yönlendirmelerle tek seansta dikkat çekici bir sonuç aldım ve kaplama aşamasına geçtik. Herkese tavsiye ederim.
Ömer A.
Diş Beyazlatma
Sigara içtiğim için özellikle dişlerimin arka kısımlarında yoğun sarı lekeler oluşuyordu. Bu duruma nasıl bir çözüm bulacağımı düşünürken kuzenim kliniğinizi önerdi. Diş taşı ve tartar temizleme işlemi ile kısa sürede bu derdimden kurtuldum. Tüm kliniğe teşekkür ediyorum.
Ayten K.
Diş Temizletme

Lamine Kaplama Alanında Sahip Olduğumuz Üyelikler ve Sertifikalar

Prestijli Kurumlardan Almaya Hak Kazandığımız Sertifikalar

Lamine kaplama, her sağlık hizmeti gibi bu konuda deneyimli ve uzman kişiler, yetkili kuruluşlar tarafından gerçekleştirilmesi gereken uygulamalar arasında yer alıyor. Aksi takdirde hem uygulama esnasında hem sonrasında bitmeyen problemler, dinmeyen acılarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Kliniğimiz, gerek ulusal gerek uluslar arası sertifika programlarına katılarak profesyonelliğini kanıtlamaktadır. Böylece merkezimizden hizmet almak isteyen hastalarımızın aklındaki tüm soru işaretlerini de ortadan kaldırmayı başarmaktadır. Aynı özeni ve dikkati lamine kaplama fiyatları konusunda da gösteriyor, bu yüzden farklı bütçelere uygun fiyatlar belirleyerek herkes için ulaşılabilir olmaya çalışıyoruz. Siz de kliniğimizden randevu oluşturarak tüm bu avantajlardan faydalanabilirsiniz.

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ
  • ÜCRETSİZ MUAYENE