Hizmetlerimiz

Bembeyaz Gülüşlere Sahip Olmak İçin Geç Kalmış Sayılmazsınız!

Porselen Diş

Porselen diş, ideal gülüşe sahip olmak isteyen hastalar için uygulanan bir tedavi yöntemidir. Porselen kaplama yöntemiyle istediğiniz gülüşe ağrısız ulaşabilmeniz mümkün. Dişlerde hassasiyet yaratmayan bu yöntem, uzun yıllar sağlıkla kullanabileceğiniz bembeyaz parlak dişlere kavuşmanızı sağlıyor.

Porselen diş hakkında daha fazla bilgi alın.

Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum kaplama , ışık geçirgenliğinin yüksek olması ve diş dokusuyla uyumlu olduğu için doğal görünüm isteyen hastalarımız açısından idealdir. Metal içermemesi ve daha birçok avantajları sebebiyle çok tercih edilen bir yöntemdir.

Zirkonyum kaplama hakkında daha fazla bilgi alın.

Lamine Kaplama

Lamine kaplama, hastalarımızın hassas diş ölçüsü alınarak yapılan bir tedavi yöntemidir. İşlem süresi oldukça kısa süren bu yöntem, ağız ve diş yapısına uygun olduğu için uygulama sırasında ve sonrasında sorun teşkil etmez ve uzun ömürlü bir sonuç elde etmenizi sağlar.

Lamine kaplama hakkında daha fazla bilgi alın.

Ücretsiz Ön Muayene Fırsatını Kaçırmayın

Hayalinizdeki gülüşe sahip olmak için hemen iletişime geçin.

Detaylı bilgi ve uygun ödeme koşulları için bize ulaşın.

Güçlü Ekibimizin Fotoğrafları

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için görevimizin başında sizleri bekliyoruz. Güzel hayalleriniz bizimle çok uzakta değil.

Emel Arıcan

Diş Hekimi

0212 706 20 40
bilgi@kaplamadis.com

Kliniğimizde Hizmet Alan Hastalarımızın Yorumları

Kliniğimizde tedavi gören hastalarımızın yorumlarını referans alabilirsiniz.

Küçüklüğümden beri hassas dişlere sahiptim. Bu yüzden tedavi hakkında endişelerim vardı. Diş hekimim bana uygun tedavinin porselen kaplama olduğunu söyledi. Beklediğimden çok daha rahat bir süreç geçirdim. Sağlıklı ve beyaz dişlere sahibim.
Ayça Ateş
Porselen diş
Uygulama sonunda yapay bir görünüm elde etmek hakkında korkularım vardı. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle geldiğim kliniğinizdeki diş hekimim, zirkonyum kaplama sayesinde hem doğal hem de estetik bir görünüme kavuşabileceğimi söyledi. Dediği gibi de oldu. Sayenizde doğal bir gülüşe sahibim. Ekibinize çok teşekkür ederim.
Mert Ç.
Zirkonyum diş
Dişlerimde bir kaplama olmasının beni rahatsız edebileceğini düşünüyordum. Buradaki diş hekimim son teknoloji yöntemlerle çok ince lamine kaplama tedavisi uyguladıklarını söyledi. Hem estetik hem de fonksiyonel bu yöntem sayesinde şimdi dişlerimden çok memnunum ve rahatsız değilim. Deneyimli ekibinize teşekkür ederim.
Aytaç Güler
Lamine kaplama

Sahip Olduğumuz Sertfikalar, Ödüller ve Üyeliklerimiz

Almaya Hak Kazandığımız Sertfikalar

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ
  • ÜCRETSİZ MUAYENE