Hakkımızda

Kaplama Diş İstanbul İle Muhteşem Gülüşlere Sahip Olun

İstanbul kaplama diş olarak estetik nedenlerle dişlerinin yapısından memnun olmayan ve gülüşünü saklamak zorunda hisseden siz değerli hastalarımızın yardımına koşuyoruz. Tüm insanların güzel aksesuarının gülüşleri olduğunu biliyoruz ve öz güven dolu gülümsemelere kavuşmanız için size özel gülüş tasarımı tedavi sürecini planlıyoruz.

Estetik diş hekimliği kapsamında diş kaplama; diş dolgusu, diş çürükleri ve kırılmış dişlerin tedavisinde kullanan bir yöntemdir. Estetik amaçlı olarak dişlerin düzeltilmesi için kullanılan kaplama tedavisinde porselen, lamine, zirkoyum ve metal destekli kaplama yöntemleri tercih ediyor ve kişiye özel olarak planlanan tedavi sürecinin ardından hastalarımızın doğal gülüşüne kavuşması için çabalıyoruz. Kliniğimiz bünyesindeki uzman diş hekimlerimiz tecrübelerinin ışığında hastalarımızın istekleri doğrultusunda tedavi basamaklarını planlar ve tedavi adımlarında hastalarıyla birlikte hareket ederler.

Ücretsiz İlk Muayene Fırsatını Yakalayın

İletişim Formunu Doldurarak Kampanyalarımız ve Tedavi Süreci Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Son teknoloji ekipmanlar ve alanında uzman doktorlarımız sayesinde gülümsemeniz ile tanışmak için hemen iletişim formunu doldurun. Ekip arkadaşlarımız size ayrıntılı bilgi vermek için dönüş yapsın.

Ekip Arkadaşlarımız

Emel Arıcan

Diş Hekimi

0212 706 20 40
bilgi@kaplamadis.com

Tecrübeli Diş Hekimlerimiz ve Güleryüzlü Çalışanlarımız İle Kaliteli Hizmet Sunuyoruz

Kliğinimizde uluslararası standartlara uygun olarak yapılan tedavi sürecinde alanında uzman hekimlerimiz büyük bir titizlikle kişiye özel olarak uygulamalarını gerçekleştiriyor. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışımızın yansıması olarak son teknolojik ekipmanları kullanarak kliğinimizde siz değerli hastalarımız için kişiye özel tedavi basamaklarını planlıyoruz. Tecrübeli diş hekimlerimizin amaçlarından biri de; hastalarımızı ağız sağlığına uygun olarak estetik ve doğal görünen dişlere kavuşturmaktır. Bu doğrultuda hastalarımızın istek ve arzularını da dikkate alarak tedavi basamaklarını ortak bir şekilde belirlemeye çalışıyoruz. Her bütçeye uygun olarak düzenlenen kaplama diş fiyatları için hastalarımıza esnek ödeme imkanlarını da sunuyoruz.

Kaliteli Hizmetle Özgüven Dolu Gülüşünüze Yeniden Kavuşun

Kliğinimizi ziyaret eden bütün hastalarımıza ilk adımda ücretsiz ön muayene fırsatı sunuyoruz. Ön muayene sırasında hastalarımızın estetik analizini yapabilmek için dudak, diş eti ve dişine ilişkin pek çok ölçü alınır. Alınan ölçüler neticesinde kişiye özel olarak yapılan gülüş tasarımı için tedavi planlaması yapılır. Hastanın durumuna göre porselen, lamine, zirkoyum ya da metal kaplama yöntemleri tercih edilir. Kusursuz gülüşüne kavuşan hastalarımız esnek ödeme planları ile tedavi sürecinin doyasıya keyfini çıkartırlar. Unutmayın çekinmeden, korkmadan gülmek herkesin hakkı!

Uluslararası Standartlara Uygunluğumuzu Gösteren Sertifikalarımız

Sertifikalarımız Başarımızın Baş Tacıdır

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ
  • ÜCRETSİZ MUAYENE