Kaplama Diş Fiyatları Her Bütçeye Uygun Mu?

İstediğiniz Dişlere Kavuşabilmek İçin Şimdi İletişime Geçin

İletişim Formunu Doldurun Mutlu Bir Gülüş İçin İlk Adımı Atın

Merak Ettiğiniz Her Şeyi Öğrenebilirsiniz

Sizlere ulaştığımızda merak ettiğiniz her şeyi cevaplandırıyor alanında uzman diş hekimlerimize yönlendiriyoruz. Diş hekimlerimiz ile birlikte, size özel tedavi sürecini titizlikle planlıyoruz. Kişiye uygun fiyat bilgilendirmesini yapıyoruz. Sizler de kaplama diş ile hayalinizdeki gülümsemeye kavuşun. Hemen dönüş yapmamız için iletişim formunu eksiksiz doldurduğuzdan emin olun. Sizleri kliniğimizde misafir etmekten memnuniyet duyarız.

Son zamanlarda çokça tercih edilen diş tedavilerinden biri de kaplama dişlerdir. Estetik veya fonksiyonel amaçla yapılabilir. Hastalarımızın genellikle kaplama diş fiyatı hakkında endişeleri oluyor. Öncelikle söylemek isteriz ki kaplama dişin farklı çeşitleri vardır. Porselen, zirkonyum çokça tercih edilenler arasındadır. Her kişiye uygulanacak kaplama çeşidi diş eti, ağız sağlığı gibi birçok farklı özellikler nedeniyle farklı olmaktadır. Size özel tedaviyi uzman diş hekimlerimiz ve sizlerle beraber belirliyoruz. Buna göre de kişiye özel bir fiyat belirleniyor. Kliniğimizde herkesin mutlu güluşlere sahip olması için çalışıyoruz. Bu yüzden uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hastalarımıza yardımcı oluyoruz. Alanında deneyimli diş hekimlerimizle tedavi sürecinizi planlamak, merak ettiklerinizi öğrenmek için kliniklerimize gelin, sizler de kaplama diş ile hayalinizdeki gülümsemeye kavuşun.

Kliniğimizde Verilen Hizmetler Galerisi

Mutlu Gülüşler Sağlıklı Dişler

Kliniğimizde Hizmet Alan Hastalarımızın Yorumları

Kaplama diş hizmeti alan hastalarımızın yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Bir arkadaşım sayesinde bu güzel ekiple karşılaştım. Korkularım geride kaldı. Çok rahat bir kaplama diş tedavi süreci geçirdim. Uygun ödeme koşullarında da söyledikleri gibi yardımcı oldular. Her şey için çok teşekkür ederim. Hayallerimdeki dişlere sahibim.
Ali A.
Zirkonyum Kaplama
İnternette kaplama diş hakkında araştırma yaparken bu siteye rastladım. Verilen iletişim formunu doldurduktan kısa bir süre sonra geri dönüş yaptılar. Gerekli bilgileri verdiler ve ücretsiz ilk muayeneme gittim. Şimdi istediğim gülüşe sahibim.
Meral K.
Lamine Kaplama
Daha önceki olumsuz tecrübelerimden dolayı dişlerimle alakalı bir karar almak benim için çok zordu. Buradaki diş hekimim merak ettiğim her şeyi cevaplandırdı. Sayesinde korkumu yendim ve hayalimdeki dişlere kavuştum.
Ayten O.
Porselen Diş

Sertfika ve Ödüllerimiz

Sahip Olduğumuz Sertfikalar ve Ödüller

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ
  • ÜCRETSİZ MUAYENE